لغو پیامک تبلیغاتی همراه اول

برای غیر فعال سازی پیامک تبلیغاتی همراه اول عدد 1 را به شماره 8999 ارسال کنید؛ یا اینکه کد دستوری *8999# یا *800# را ری نمایید.
اگر مجددا مایل به دریافت پیام تبلیغاتی بودید عدد 2 را به 8999 بفرستید. و یا مستقیما با 9990 تماس بگیرید و فعال سازی یا لغو پیامک را از اپراتور بخواهید.
اگر قبلا اپلیکیشن همراه من را روی گوشی موبایل خود نصب کرده اید به راحتی از طریق مراجعه به این سامانه امکان لغو پیامک را خواهید داشت.

حذف پیامک

جلوگیری از پیامک تبلیغاتی ایرانسل

براي لغو دريافت پيام هاي تبليغاتي ايرانسل عدد 2 را در متن پيامک تبلیغاتی ثبت کنيد و به شماره 5005 ارسال کنيد. بعد از48ساعت پيام هاي تبليغاتي شما حذف خواهند گرديد.اگر مجددا خواستید پیامک را دریافت کنید، براي فعالسازي مجدد عدد 1 را با فونت انگليسي در متن پيامک ثبت کرده و به 5005 بفرستید.
و یا اینکه کافیست از طریق شماره ۷۰۰ (از خط ایرانسل) و یا ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ (از سایر خطوط) با مرکز تماس ایرانسل ارتباط برقرار نموده و درخواست خود را ثبت کنید.

غیر فعال سازی پیام تبلیغاتی رایتل

اولین راه استفاده از نرم افزار رایتل من است. با استفاده از منوی "مدیریت خدمات پیامکی انبوه و ارزش افزوده" فعال ‌سازی و غیرفعال سازی پیامک انبوه و ارزش افزوده را مدیریت کنید.
اگر به اپلیکیشن رایتل من دسترسی ندارید از طریق ری کد دستوری #800* و یا #195* و یا ارسال یک پیامک خالی به شماره 800 و یا 195 اقدام به غیرفعال کردن دریافت پیامک های تبلیغاتی و خدمات مبتنی بر محتوا نمایید.
با توجه به نوع درخواست خود، یکی از این گزینه ها را انتخاب کنید:
1. خدمات فعال (تمامی سرويس‌هاي پيامكي فعال شما را نمايش مي‌دهد.)
2.قطع خدمات محتوایی (دريافت پيامك‌هاي ارزش افزوده، همان سرویس‌هایی که به ازای دریافت پیامک، از اعتبارتان کسر می کند را لغو مي‌كند.)
3. قطع پیام تبلیغاتي (پيامك‌هاي تبلیغاتی که از مراکز پیام‌ مانند 100012345 ، 3000012345 و شماره‌های مشابه ارسال می گردد را غیر فعال می کند.)
4. تبلیغ از خط شخصی (مي‌‌تواند شماره شخصی که پیام تبلیغاتی برایتان ارسال نموده را گزارش کنید تا تاييد اپراتور پيامك‌هاي ارسالي از شماره اعلام شده قطع گردد.)

https://webone-sms.com/ شماره ,فعال ,تبلیغاتی ,پیامک ,پیام ,دریافت ,پیام تبلیغاتی ,فعال سازی ,ارزش افزوده ,طریق شماره ,ری منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

هر چی که بخوای فول فوبیا :) رویداد استارت آپ تهران فروشگاه لوازم خانگی رنگین کمان سنگ وزین ساخت استخر سونا جکوزی و آبنما در شیراز